تاریخچه:

صنعت سیمان با پشتوانه‌ی 80 سال فعالیت افتخار آمیز در دامان خود، مدیران و متخصصین کاردان و علاقمند و از خود گذشته‌ای را پرورد که طی ده‌ها سال دستاوردهای فعلی این صنعت را که در میان صنایع دیگر در کشور در بهترین وضعیت می‌باشد حاصل آورده‌اند برغم این همه افتخار مقایسه سطح پیشرفت موجود با بعضی از کشورهای همجوار که دارای قدمت مشابه در این صنعت می‌باشند برای دلسوزان خالی از لطف نیست لذا بر همگان است تا با همت بلند و با بازتعریف تجارب و ناکامی‌های گذشته و برنامه‌ریزی هدفمند مسیر اعتلا را تا استقلال تسریع بخشند. بر این اساس مدیران و موسسین این شرکت که همگی از مدیران و متخصصین این صنعت بوده و با حضور در رده‌های مختلف شرکت‌های در حال بهره‌برداری و ایفای نقش مدیریت پروژه در سطوح بالا در پروژه‌های سیمانی به آزمودگی لازم در تخصص‌های مختلف رسیده بودند با رویکرد تخصصی‌سازی مهم‌ترین رکن اجرای طرح‌ها یعنی مدیریت پروژه در سال 1386 به ایجاد تشکل خصوصی روی آورده و با توجه به اعتبار عملکرد پیشین مورد اعتماد فعالان این صنعت قرار گرفته و موفقیت‌های ارزشمندی را دست یازیده‌اند که در صفحات مرتبط سایت بدان اشاره شده‌است.

اهداف:

- تحول در شاخص های مبنایی اجرای پروژه ها شامل کیفیت محوری، اعتمادسازی، تخصیص بهینه منابع مالی و هزینه های تمام شده.
- تجربه موفق در جایگزین سازی منابع سنتی تامین تکنولوژی و ماشین آلات با رویکرد عبور از موانع موجود و کاستن هزینه ها.
- سیاست گذاری بومی سازی تکنولوژی و تعمیم ساخت داخل در مواجهه با شرایط ارزی جاری و جبران گذشته.
- تقویت عنصر مدیریت پروژه و به کارگیری سیستماتیک آن در الگوهای مختلف اجرای طرح ها شامل PC، EPC و MC.
- ارائه‌ الگوی نوین مدیریت بهره برداری برای کارخانجات سیمان با برنامه شاخص محور و ایجاد فرصت برای مدیریت عالی این شرکت ها جهت پرداختن به سیاست گذاری های کلان.
- ارائه خدمات کارخانه ای و بروز رسانی و بهینه سازی خط تولید.
- مشارکت در طرح های برون مرزی.

ارتباط سریع

برای ارتباطات بیشتر با صنعت گران پاک‌اندیش یسنا به صفحه‌ی

ارتباط با ما

مراجعه نمایید.

سخن مدیر

عبدالله باقرنژاد نشلی

وجود شرکت های تخصصی با اهداف مشخص از عوامل مهم تولید ثروت و دستیابی کشورها به توسعه یافتگی می باشد، بدیهی است کشور ما که برخوردار از منابع مادی و انسانی گسترده ای است برای استفاده بهینه از منابع و دست یازیدن به پیشرفت و توسعه، ناگزیر از ایجاد بسترهای لازم برای شکل گیری چنین نهادهای تاثیرگذار است. گرچه وجود استراتژی صنعتی که تنها در سطح برنامه ریزی حاکمیتی تحقق می یابد، از الزامات توسعه کشورها است که همچنان در سطح شعار باقی مانده است، اما ناکامی در شکل گیری شرکت های اقتصادی و صنعتی کارآمد در کشور و عدم تداوم توأم با گستردگی فعالیت های آن ها علاوه بر نقص فقدان استراتژی صنعتی، در نبود فرهنگ کار گروهی و عدم اعتماد به همدیگر مربوط می باشد. لذا این شرکت بر آن است تا با تقویت مبانی اخلاقی و فرهنگ کار گروهی شاخص های ذیل را در مسیر استراتژی خود تقویت نماید:
1. تولید ثروت را در راستای توانمندسازی کشور و برخورداری آحاد جامعه...

ادامه...
All Rights Reserved by YasnaICEC.com 2012 © Deyhim تمامی حقوق برای شرکت صنعت گران پاک اندیش ینسا محفوظ می باشد.