خدمات ارائه شده توسط صنعت‌گران پاک‌اندیش یسنا به شرح ذیل می‌باشد

خدمات:

1

خدمات پیش از پروژه

2

خدمات مهندسی

3

خدمات مدیریت اجرایی پروژه

4

مدیریت بر کارخانجات در حال بهره برداری

5

بهسازی سازمان ها و کارخانجات

6

مدیریت بهینه سازی عملکرد و تجهیزات و واحد ها

7

خدمات بازرگانی

8

ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات

9

طراحی، ساخت و نصب سازه های فلزی

1

خدمات پیش از پروژه

1-1
ارزیابی های فنی و اقتصادی و مطالعات امکان سنجی
1-2
مطالعات مواد اولیه و معدن
1-3
مطالعات زیست محیطی

اقتصادی بودن سرمایه‌گذاری و تامین منافع سرمایه‌گذاران قبل از شروع هر پروژه می‌بایستی ارزیابی شده و اطمینان کافی از بازگشت سریع سرمایه وجود داشته باشد. لذا انجام مطالعات امکان‌سنجی که با بررسی همه‌جانبه شامل مطالعات فنی و مالی و بازار و با تخصیص هزینه اندک، از اتلاف سرمایه و تحمیل ضرر و زیان جلوگیری می‌نماید از ضروریات حتمی است. همچنین وجود مواد اولیه فراوان، کیفی و ارزان در جوار هر واحد صنعتی به ویژه صنایع کانی غیرفلزی نقش تعیین‌کننده در کمیت، کیفیت و مداومت تولید و پیشگیری از معضلات فرایندی دارد که لازم است در حین انتخاب محل اجرای پروژه مورد مطالعات تفصیلی قرار گیرد.

اصول حاکم بر توسعه پایدار الزام ارزیابی تبعات زیست‌محیطی ناشی از اجرای پروژه‌ها را ضروری ساخته و نظر به نقش این مهم در حفظ منابع کشور، این شرکت افتخار دارد که به صورت جدی و پررنگ در راستای رسالت ملی و میهنی خود به این مهم توجه جدی نماید.

2

خدمات مهندسی

2-1
مهندسی پایه و انتخاب تکنولوژی
2-2
مهدنسی تفصیلی
2-3
خدمات مهندسی برق و کنترل
2-4
برنامه ریزی و کنترل پروژه
2-5
نظارت و بازرسی فنی

انتخاب بهینه‌ی تکنولوژی با توجه به مطالعات مواد اولیه و شرایط محل اجرای پروژه با رویکرد تضمین کیفی و تخصیص بهینه‌ی منابع مالی و انجام طراحی‌های جامع و دقیق با هدف بهینه‌سازی احجام و مقادیر متریال مصرفی در روند اجرای سازه‌ها، ساخت داخل و تامین اقلام استاندارد و انطباق بدون مغایرت سازه‌ها و ماشین‌آلات با هدف جلوگیری از دوباره کاری‌ها و تحمیل تاخیر در اجرا از اهدافی‌اند که در ارایه خدمات مهندسی مد نظر می باشند. علاوه بر آن خدمات مهندسی برق و کنترل مشتمل بر طراحی و انتخاب بهینه‌ی تجهیزات برقی و طراحی و تدوین نرم‌افزار کنترلی به‌روز و هماهنگ با اهداف فرایندی و تضمین‌کننده‌ی سلامت ماشین‌آلات در حین بهره‌برداری از موارد ارایه خدمات مهندسی است. همچنین از آن‌جا که این شرکت دارای کادرهای مجرب در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و کنترل کیفی ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات می باشد آمادگی آن را دارد که با به‌کارگیری آخرین نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و مبانی تضمین کیفیت ساخت تجهیزات خدمات مذکور را به طرح‌های صنعتی کشور ارایه نماید.

3

خدمات مدیریت اجرایی پروژه

3-1
مدیریت اجرایی طرح های سیمانی در قالب EPC و MC
3-2
مدیریت راه اندازی و بهره برداری

مدیریت متکی بر تخصص و تجربه و کارآمدی مؤثرترین عامل در موفقیت پروژه‌ها است، بر همین اساس بررسی پیشینه‌ی اجرای پروژه‌ها مبیّن این واقعیت است که هرچه این عنصر قوی‌تر و پررنگ‌تر بوده است، قدرت تصمیم‌گیری به‌هنگام و درست‌تر بوده و عنصر هماهنگی مطلوب‌تر انجام شده و در نهایت آهنگ حرکت پروژه موزون‌تر بوده است. بر این اساس از آن‌جا که خلأ سازماندهی‌های مجرب و هماهنگ که نقش مدیریت کارفرمایی در پروژه‌ها را در غالب MC و سایر اشکال دنبال نماید کاملاً وجود داشته است. این شرکت با این رویکرد خود را عرضه نموده و در عمل نیز نشان داده است که در صورت بهره‌مندی پروژه‌ها از مدیریت کارفرمایی مجرب، تصمیم‌گیر و چابک و قابل اعتماد تا چه حد مؤلفه‌های موفقیت طرح‌ها شامل سرعت، کیفیت، قیمت تمام‌شده و تخصیص بهینه‌ی منابع می‌تواند مؤثر باشد.

4

مدیریت بر کارخانجات در حال بهره برداری

4-1
مدیریت راه اندازی و بهره برداری کارخانجات
4-2
بهینه سازی مدیریت تعمیرات و نگهداری
4-3
بهینه سازی مدیریت تولید کارخانجات
4-4
ارتقای شاخص طول عمر ماشین آلات
4-5
ارتقای شاخص های سنجش کمی و کیفی تولید

الف) معمولاً پس از اتمام نصب تجهیزات و راه اندازی اولیه سرد و گرمِ دارتمان های خط تولید برای رساندن خط به ظرفیت تولید اسمی نیاز به گروهی متخصص و با تجربه وجود دارد تا بتواند در کمترین زمان ممکن به این مهم دست یابد. این شرکت با داشتنِ تجربه ی فراوان در این موضوع به کمک پروژه ها آمده تا در کمترین زمان ممکن و با شرایط کیفی و استاندارد ظرفیت رسانیِ اسمی را برای پروژه ها محقق سازد.

ب) با به بهره برداری رسیدنِ کارخانجات مدیریتِ بهره برداری و مدیریت تعمیرات و نگهداری از اساسی ترین نیاز های هر کارخانه به شمار می آید. بدیهیست بدونِ داشتنِ سیستمِ صحیح در راهبری کارخانه و انجام نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه یا به موقع، راندمانِ خطِ تولید را به نحو چشم گیری افزایش خواهد داد.

ج) مهم ترین پارامترهایی که در طولِ عمرِ بیشتر ماشین آلات و ارتقای عوامل کمی و کیفی تولید تاثیر گذار است را میتوان با پایش مستمر یا دفعتیِ خط تولید محاسبه یا اندازه گیری نمود و با تحلیلِ آن به نواقص یا اشکالات خطِ تولید پی برد. با پیشنهاد و روش های بهسازیِ عملی نسبت به کاهشِ مصارف ویژه ی تجهیزات یا افزایش عملکرد آنها دست یازید.

5

بهسازی سازمان ها و کارخانجات

5-1
بهینه سازی ساختار سازمانی کارخانجات
5-2
انجام ارزیابی های فنی، مالی و پرسنلی
5-3
پیاده سازی سیستم های نوین سازمانی
5-4
پیاده سازی سیستم های مدیریت یکپارچه

بهره‌مندی واحدهای صنعتی از تعداد نیروی انسانی بهینه و سازمان‌دهی کارآمد از معیارهای اثرگذار در کاهش هزینه و نگهداری صحیح از ماشین‌آلات می‌باشد. از آن‌جا که به مرور زمان کارخانجات در اثر جابه‌جایی مدیران، فشارهای سیاسی و اجتماعی بیرون از کار‌خانه و افت انگیزه‌ی پرسنل از معیار فوق کاملاً فاصله می‌گیرند، طراحی چارت‌های سازمانی به‌روز شده و تجدید سازمان‌دهی پرسنل برای این‌گونه واحدها کاملاً ضروری است به ویژه این‌که در شرایط حاضر به دلیل فضای رقابتی واحدهای صنعتی ناگزیر از کاهش هزینه‌ها می‌باشند.

6

مدیریت بهینه سازی عملکرد و تجهیزات و واحد ها

6-1
بهینه سازی فرآیند ها
6-2
به روز کردن تجهیزات
6-3
ممیزی فنی و انرژی کارخانجات
6-4
استخدام و آموزش نیرو های انسانی
6-5
خدمات کارخانه ای

الزامات ناشی از کار در شرایط رقابتی، واحدهای صنعتی را ناگزیر از انجام اقدامات تاثیرگذار در کاهش هزینه می‌نماید. در این راستا لازم است فرایندها به‌سازی شده و ضمن جلوگیری از اتلاف انرژی و توقفات ناخواسته شاخص‌های بهره‌برداری ارتقاء یابد. بر این اساس این شرکت انجام عملیات موازنه حرارتی و موازنه جرمی و انجام ممیزی های انرژی کارخانجات و تعیین گلوگاه‌های تولید را از اهداف خود قرار داده است.

7

خدمات بازرگانی

7-1
تامین قطعات یدکی و مواد مصرفی کارخانجات
7-2
مدیریت بر روند انعقاد قراردادها با تامین کنندگات داخلی و خارجی
7-3
نظارت و بازرسی فنی
7-4
ارائه خدمات حمل و نقل و ترخیص کالا

یکی از مهمرین عوامل موثر در استمرار خطوطِ تولید انجام سفارش به موقع و جایگزینی قطعات فرسوده یا بدونِ کارایی با قطعات جدید است. که لزومِ ایجاد در زنجیره ی تامینِ قطعات شاملِ مهندسیِ معکوس، طراحی های تکمیلی یا بهسازی، یافتنِ تولید کنندگانِ قابلِ اطمینان، انجام نظارت و بازرسی فنی تا خدماتِ حمل و نقل را در بر میگیرد.

8

ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات

8-1
ساخت تجهیزات مکانیکی
8-2
نصب تجهیزات مکانیکی
8-3
راه اندازی تجهیزات خط تولید
8-4
تعمیر و نگهداری تجهیزات
8-5
تامین تجهیزات از منابع داخلی و خارجی

ساخت، نصب، راه اندازی و نگهداری و تعمیرات از دیگر زمینه هایی است که این شرکت با داشتنِ کارکنانی متخصص و مجرب بدان اشتغال می ورزد. داشتنِ همکاران و تولید کنندگانی کیفی که در پروژه های متعدد کار آزموده شده اند، برخورداری از بهترین کارشناسان فن جهتِ نظارت بر ساختِ تجهیزات، بهره گیری از گروه های کاری عدیده جهتِ نصب و راه اندازی خط تولید از ویژگی های برجسته و عمده ی این شرکت است که همواره خط مشی خود را بر بالاترین اصول بنا نهاده است.

9

طراحی، ساخت و نصب سازه های فلزی

9-1
طراحی سازه های فلزی
9-2
ساخت و نصب سازه های فلزی

یکی از دلایلِ تاخیر در پروژه های صنعتی عدمِ آماده سازی یا نصبِ سازه های فلزی است که عمدتاً به عنوانِ نشیمن‌گاه یا تکیه‌گاه و پیش‌نیازِ نصبِ تجهیزات مکانیکال و الکتریکال یا پوشش آنها به کار می روند. بدیهیست با برنامه ریزیِ صحیح و موازی سازیِ همزمانِ ساخت سازه های فلزی و بتنی میتوان از وقت های مرده پروژه استفاده نمود، تا حداقلِ تاخیر در نصب و راه اندازی تجهیزات ایجاد شود.

ارتباط سریع

برای ارتباطات بیشتر با صنعت گران پاک‌اندیش یسنا به صفحه‌ی

ارتباط با ما

مراجعه نمایید.

سخن مدیر

عبدالله باقرنژاد نشلی

وجود شرکت های تخصصی با اهداف مشخص از عوامل مهم تولید ثروت و دستیابی کشورها به توسعه یافتگی می باشد، بدیهی است کشور ما که برخوردار از منابع مادی و انسانی گسترده ای است برای استفاده بهینه از منابع و دست یازیدن به پیشرفت و توسعه، ناگزیر از ایجاد بسترهای لازم برای شکل گیری چنین نهادهای تاثیرگذار است. گرچه وجود استراتژی صنعتی که تنها در سطح برنامه ریزی حاکمیتی تحقق می یابد، از الزامات توسعه کشورها است که همچنان در سطح شعار باقی مانده است، اما ناکامی در شکل گیری شرکت های اقتصادی و صنعتی کارآمد در کشور و عدم تداوم توأم با گستردگی فعالیت های آن ها علاوه بر نقص فقدان استراتژی صنعتی، در نبود فرهنگ کار گروهی و عدم اعتماد به همدیگر مربوط می باشد. لذا این شرکت بر آن است تا با تقویت مبانی اخلاقی و فرهنگ کار گروهی شاخص های ذیل را در مسیر استراتژی خود تقویت نماید:
1. تولید ثروت را در راستای توانمندسازی کشور و برخورداری آحاد جامعه...

ادامه...
All Rights Reserved by YasnaICEC.com 2012 © Deyhim تمامی حقوق برای شرکت صنعت گران پاک اندیش ینسا محفوظ می باشد.